Sale
Pełna sala audytoryjna

Sala Audytoryjna | S1

Sala Audytoryjna | S1 >
Jedyna sala typu "pół-winnica" w Polsce!
Max. pojemność 1915 os.
Pow. sceny max. 340 m2
Wyposażenie Nagłośnienie, oświetlenie, ekran i projektor 40000 ansi/4k
Widok na salę teatralną w czasie koncertu z widownią

Sala Teatralna | S2

Sala Teatralna | S2 >
Wielofunkcyjna sala dla blisko 600 osób!
Max. pojemność 594 os.
Pow. sceny 270 m2 widownia | 210 m2 scena
Wyposażenie Nagłośnienie, oświetlenie, ekran i projektor 15000 ansi/2k
Widok na publiczność w sali kameralnej

Sala Kameralna | S3

Sala Kameralna | S3 >
Mobilna ściana akustyczna pozwala na podział sali!
Max. pojemność 400 os.
Pow. sali 500 m2
Wyposażenie nagłośnienie, 2 ekrany i 2 projektory 15000 ansi/2k
Widok na publiczność w przeszklonej sali konferencyjnej

Zespół Sal Konferencyjnych | S4

Zespół Sal Konferencyjnych | S4 >
Elastyczność to podstawa
Max. pojemność 350 os.
Pow. sali max. 500 m2
Wyposażenie Światło dzienne, oświetlenie tradycyjne, mobilne nagłośnienie i ekrany
Studio Hybrydowe w ICE Kraków

Studio Hybrydowe | S5

Studio Hybrydowe | S5 >
Profesjonalnie przygotowana przestrzeń posiadająca zaawansowane możliwości technologiczne do realizacji streamingu wybranego wydarzenia.
Max. pojemność -
Pow. sali 280 m²
Wyposażenie 5 kamer studyjnych HD, 18 mikrofonów cyfrowych, Systemy oświetlenia studyjnego, 2 ekrany poglądowe 55'
Widok na oświetlone i pełne ludzi foyer i przestrzeń ekspozycyjną

Foyer i przestrzeń ekspozycyjna

Foyer i przestrzeń ekspozycyjna >
Panorama Krakowa na wyciągnięcie ręki
Max. pojemność Skontaktuj się ze sprzedawcą
Pow. sceny max. 2650 m2
Wyposażenie Światło dzienne, panorama Krakowa, 3 poziomy
Funkcjonalność
Układ teatralny Układ boardroom Układ bankietowy Tłumaczenia symultaniczne Nagłośnienie i multimedia
Sala Audytoryjna | S1 1915 os.
Sala Teatralna | S2 594 os. 200 os. 220 os.
Sala Kameralna | S3 400/2×200 os. 60/2×50 os. 180 os.
Zespół Sal Konferencyjnych | S4 400/11×24 os. 60/11×12os. 250 os.
Studio Hybrydowe | S5
Foyer i przestrzeń ekspozycyjna
Plan ICE Kraków
  • POZIOM 0
  • POZIOM 1
  • POZIOM 2
  • POZIOM 3
0%
Legenda
Sala Audytoryjna Sala Teatralna Lada recepcyjna Informacja i kasa Pokój spotkań Pokoje organizatorów Rampa rozładowcza Winda cargo Winda Schody Wejście Pierwsza pomoc | Pokój rodzica Szatnia Toaleta
Sala Audytoryjna Sala Teatralna Winda Toaleta Strefa catering Wejście Schody Pokoje wielofunkcyjne Przestrzeń biurowa
Sala Audytoryjna Sala Teatralna Punkt widokowy Toaleta Strefa cateringu Wejście Schodty Winda Winda cargo Pokoje wielofunkcyjne Przestrzeń biurowa
Zespół Sal Konferencyjnych Sala Kameralna Toaleta Strefa catering Strefa catering Wejście Schody Winda Winda cargo Pokoje wielofunkcyjne
O obiekcie

Centrum Kongresowe ICE Kraków to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w sercu Krakowa. Określany mianem biznesowej i kulturalnej wizytówki miasta działa nieprzerwanie od 2014 roku.

Doskonale skomunikowane venue dysponuje 4 głównymi salami: Audytoryjną (1915 miejsc), Teatralną (600 miejsc), Kameralną (300 miejsc) oraz Zespołem Sal Konferencyjnych (400 miejsc), a także wieloma pomieszczeniami wspomagającymi; przeszklonym, 3-poziomowym foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, zakole Wisły i dzielnicę Kazimierz, co łącznie tworzy komfortową przestrzeń dla 3200 uczestników rozmaitych wydarzeń.

ICE Kraków jest przystosowany do organizacji zarówno biznesowych spotkań, takich jak kongresy, konferencje, jubileusze firmowe, imprezy korporacyjne, prezentacje produktowe, jak również do wydarzeń kulturalnych: festiwali, koncertów, spektakli, gal, pokazów, wystaw oraz realizacji projektów społecznych.


Wybierz się na wirtualny spacer po ICE Kraków


Video przewodnik po ICE Kraków
Lokalizacja
CENTRUM KONGRESOWE ICE KRAKÓW 
INTERNATIONAL CONFERENCES AND ENTERTAINMENT
ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków 
Komunikacją miejską? Rowerem? Własnym samochodem? Taksówką? A może samolotem? Centrum Kongresowe ICE Kraków jest zlokalizowane w samym sercu Krakowa, naprzeciw Zamku Królewskiego na Wawelu, tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa. 

Wokół Centrum Kongresowego znajduje się specjalny układ komunikacyjny obejmujący parkingi naziemne, zatokę autobusową, parkingi dla rowerów oraz dwupoziomowy parking podziemny dla 329 samochodów. 

Mając na względzie środowisko, rekomendujemy skorzystanie z komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 50 metrów od ICE Kraków.
Informacje praktyczne
Dodatkowe usługi i pomieszczenia
Białe oświetlone pomieszczenie z krzesłami
Zaplecze techniczno-magazynowe
> rampa rozładunkowa (4 stanowiska) i winda towarowa,
> przestrzeń parkingowa dla pojazdów technicznych (TV i radio)
Blat z owocami  i cateringiem
Zaplecze gastronomiczne
>  punkty gastronomiczne 
> dodatkowa obsługa cateringowa możliwa na poziomach F0, F1, F2 i H3
Jasny pokój z biurkami i fotelami
Zaplecze komercyjne
> biura organizatorów,
> stanowiska recepcyjne, szatnie, kasa biletowa,
> dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów
Jasne  oświetlone pomieszczenie z czerwonymi fotelami
Strefa VIP
> strefa VIP z niezależnym ciągiem komunikacyjnym
> salon VIP
Sala z kabinami do tłumaczeń symultanicznych
Tłumaczenie symultaniczne
> odbiorniki ze słuchawkami do tłumaczeń (max 1200 sztuk)
> kabiny do tłumaczeń symultanicznych wbudowane w sale
Logo firmy cateringowej
Masters Catering
> oficjalny caterer,
> doświadczony dostawca cateringu
Więcej informacji   >
Operator - KRAKÓW5020 sp. z o.o.

Kraków5020 powstała jako odpowiedź na zmiany społeczno-gospodarcze zachodzące we współczesnym świecie. Kraków jako miasto ma potencjał, żeby stać się stolicą kongresów, targów i konferencji z całego świata, a spółka powstała właśnie po to, żeby ten potencjał wykorzystać.

Kraków5020 jest spółką miejską, powołaną uchwałą Rady Miasta Krakowa. W wyniku zmian relacji w świecie pełnym zależności zmieniają się całe koncepcje i strategie marketingowe, budowane przez lata systemy promocji miast, przyciągania turystów i biznesu. Zmienia się otoczenie, pojawiają się zupełnie nowe zagrożenia i ryzyka, zmieniają się także oczekiwania mieszkańców i zadania samorządów wobec nich. Kraków5020 monitoruje trendy i kierunki przemian i zajmuje się kompleksowym budowaniem wizerunku miasta, zarządzaniem nim i promocją, we współpracy z wieloma podmiotami z różnych dziedzin. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami, by skutecznie operować wśród innych miejskich jednostek i podmiotów w ramach podobnych zadań, jednak na szerszą skalę, odpowiednio do zmieniających się, czasem gwałtownie, okoliczności.
Kraków5020 wzmacnia markę Krakowa w świecie jako europejskiej metropolii, otwartej i tolerancyjnej, atrakcyjnej dla osób utalentowanych; miasta światowego dziedzictwa kulturowego i prężnego ośrodka akademickiego. Instytucje i spółki zajmujące się kompleksowym zarzadzaniem wizerunków funkcjonują w największych miastach Europy - Londynie, Hamburgu, Brukseli, Wiedniu, Berlinie, Rzymie, Amsterdamie i Madrycie. Kraków 5020 ich doświadczenia traktuje jako punkt wyjściowy, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszego miasta.

Celem spółki jest angażowanie Krakowa w realizację wydarzeń o znaczeniu międzynarodowym, naukowym, kulturalnym, sportowym, włączanie się w rozwój turystyki biznesowej i religijnej, a także stwarzanie warunków dla lokowania w Krakowie prestiżowych instytucji i siedzib dużych przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych, pozyskiwanie partnerów kulturalnych i biznesowych dla miasta, w którym ok.15% mieszkańców żyje z turystyki i usług okołoturytycznych. Działanie Spółki Kraków5020 ma umożliwić miastu sukces biznesowy i idący za nim sukces ekonomiczny, którego beneficjentami będą wszyscy mieszkańcy Krakowa – nie tylko ci, którzy pracują w branży turystycznej, hotelarskiej czy gastronomicznej. Zyski dla Krakowa to większe wpływy z podatków do kasy miasta, a te przekładają się na lepszą jakość życia tutaj – m. in. na lepsze chodniki, ulice, inwestycje w żłobki czy przedszkola, funkcjonalną komunikację miejską.

Spółka Kraków5020 wyrosła na doświadczeniach zespołu ludzi tworzących niegdyś Krakowskie Biuro Festiwalowe, lidera działalności kulturalnej nie tylko w mieście i regionie, ale także w skali kraju. Do działania spółka wykorzystuje wiele narzędzi, m. in. marki własne i partnerstwa. Markami własnymi spółki są Centrum Kongresowe ICE Kraków i zlokalizowane w nim studio hybrydowe, nasz nowatorski projekt, dzięki któremu ICE Kraków jest w ścisłej światowej czołówce centrów konferencyjnych. Tego typu studia w obiektach są nowym postpandemicznym standardem, wdrażanym obecnie na całym świecie – działanie to jest zgodne z rekomendacją globalnej organizacji zrzeszającej podmioty z branży spotkań Stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association). Kolejne marki to miejska platforma VOD PLAY KRAKÓW, PLAY KRAKÓW NEWS, concept store w Pawilonie Wyspiańskiego. To także realizowane w Centrum Kongresowym ICE Classic oraz cykl wydarzeń Dzień dobry ICE Kraków, znana krakowianom Powolna sobota czy cykl akcji CSR. Partnerstwa realizowane przez spółkę Kraków5020 to projekty Kraków Network i Power of 4. Projekty do realizacji w późniejszym terminie to przygotowywane do przejęcia Oficjalna Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków. To także, w dalszej nieco przyszłości Centrum Literatury i Języka Planeta Lem.