Informacje
Myślimy szerzej, planujemy z rozmachem i nie boimy się nowych rzeczy! Tym właśnie w branży MICE jest Power of 4, czyli pierwsze w Polsce, unikatowe porozumienie centrów konferencyjnych średniej wielkości, które skupia Centrum Konferencyjne Kopernik w Centrum Nauki Kopernik, Centrum Kongresowe ICE Kraków, Lubelskie Centrum Konferencyjne i Europejskie Centrum Solidarności.

Skąd się wzięło porozumienie? Z nieoczekiwanego pomysłu, że poszczególne centra konferencyjne mogą być dla siebie nie konkurencją, a poszerzeniem oferty. Nie rywalizujemy, a współpracujemy, dając klientowi szersze możliwości, zarówno jeśli chodzi o terminy, jak i lokalizację czy warunki przestrzenne i organizacyjne. Takie podejście sprawia, że Polska staje się bardziej atrakcyjnym miejscem do organizowania konferencji czy kongresów.  

Spółka Kraków5020 zajmuje się promocją Krakowa i Małopolski, ale myślimy długofalowo i perspektywicznie. Wiemy, że w grupie jesteśmy silniejsi  i mamy większą siłę przebicia, a kompleksowe podejście do obsługi klienta bardziej się opłaca. Sprawdziliśmy to podczas projektu Kraków Network, angażującego rozmaite podmioty z branży turystycznej.  Power of 4 daje możliwości rotowania wydarzeń wśród partnerów, szerszego dotarcia z ofertą do klienta, spójny plan promocji, połączone działania marketingowe i komunikacyjne.


Naszym celem jest rozbudowa branży MICE. Współczesny świat stawia przed nami wyzwania i wiemy, także dzięki doświadczeniom pandemicznym, że razem możemy więcej i lepiej.