Informacje praktyczne

Dojazd do ICE Kraków
  • Samochodem
  • Z lotniska
  • Z dworca PKP/PKS
  • Transportem publicznym
  • Dostępność
Lista krakowskich parkingów
    Parking podziemny w ICE Kraków
    Miejsca parkingowe329
    Poziomy parkingu2
    Kluczowe informacje 
    Parking w ICE Kraków jest parkingiem niestrzeżonym, płatnym, dostępnym dla klientów Centrum Kongresowego i stałych najemców powierzchni Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz gości ICE Kraków.

    W dniach organizacji koncertów na terenie ICE Kraków funkcjonuje bilet koncertowy w cenie 35 PLN. 
    Okres dostępności Parkingu dla korzystających może ulec wydłużeniu do jednej godziny po zakończeniu ostatniego z wydarzeń.
     
    Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości zarezerwowania miejsc parkingowych, ale nie trzeba się obawiać, że miejsc zabraknie, ponieważ jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani z transportem miejskim i część gości wybiera komunikację miejską. Ponadto, wokół ICE Kraków dostępne są płatne miejsca parkingowe (strefa płatnego parkowania) oraz przed głównym wejściem do obiektu znajduje się postój taksówek.


    Punkt InfoKraków
    Turyści w punktach InfoKraków mogą znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych Krakowa, godzinach otwarcia muzeów, cenach biletów oraz środkach komunikacji. Służą one także mieszkańcom, którzy od pracowników mogą uzyskać szczegóły dotyczące aktualnie organizowanych w naszym mieście wydarzeń kulturalnych. 

    Wykwalifikowani pracownicy naszych punktów, biegle posługujący się językami obcymi, pomagają turystom oraz mieszkańcom Krakowa zaplanować dzień w mieście i opowiadają o turystycznych atrakcjach w regionie.

    Tutaj dowiemy się, gdzie warto szukać interesujących koncertów, wystaw i oryginalnych atrakcji dla dzieci i jak sprawnie dotrzeć do centrum miasta. Możemy też otrzymać bezpłatne wydawnictwa promujące Kraków.

    W kwietniu punkt InfoKraków będzie czynny w dniach:
    5 kwietnia - 10:00-18:00
    6 kwietnia - 10:00-18:00
    25 kwietnia - 10:00-18:00
    26 kwietnia - 10:00-18:00


    Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków działa w ramach struktury organizacyjnej Kraków5020.


    Lista punktów Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków dostępna jest TUTAJ.
    Punkt medyczny | Pokój rodzica | Szatnia główna | Szatnia boczna
    POKÓJ MEDYCZNY | POKÓJ RODZICA
    Wejście do pokoju medycznego znajduje się w Foyer na poziomie 0, przy windach osobowych. Pokój wyposażony jest w leżankę, wózek inwalidzki, nosze, stojak do kroplówki, apteczkę pierwszej pomocy i podstawowe artykuły medyczne (bandaże, opatrunki itp.)
    Chęć wykorzystania pokoju medycznego powinna być zgłoszona obsłudze ICE Kraków lub przedstawicielowi organizatora wydarzenia.
    W pokoju znajduje się również przewijak oraz podwyższone krzesełko do karmienia dzieci, pomieszczenie może być więc traktowane również jako pokój rodzica z dzieckiem.
    SZATNIA GŁÓWNA i SZATNIA BOCZNA
    Na poziomie F0, tuż przy wejściu głównym, zlokalizowana jest szatnia – 11 boksów opisanych literami alfabetu od A do K. Dzięki dużej pojemności (3798 wieszaków) szatnia jest w stanie obsłużyć widzów wydarzeń odbywających się równolegle w Sali Audytoryjnej i Sali Teatralnej. 
    Szatnia dla gości wydarzeń odbywających się w salach S3 i S4 jest zlokalizowana przy wejściu nr 3. Szatnia ta jest w stanie przyjąć ok. 760 sztuk odzieży wierzchniej. 
    Obsługa szatni świadczona jest przez firmy zewnętrzne. Wybór firmy zależy od organizatora.
    Powierzchnie komercyjne
    Łysa Góra | Piekarnia i Cukiernia
    Piekarnia i cukiernia zlokalizowana przy zbiegu ulic Monte Cassino i Bułhaka, oferująca od poniedziałku do soboty świeże pieczywo, ciastka, ciasta, torty oraz lody.
    pon
    6.00-20.00
    wt
    6.00-20.00
    śr
    6.00-20.00
    czw
    6.00-20.00
    pt
    6.00-20.00
    sob
    6.00-16.00
    Więcej informacji   >
    Kinnarps | Showroom & Coworking Garden
    Kinnarps to lider w zakresie kreowania i adaptacji przestrzeni biurowych na całym świecie. Showroom w Centrum Kongresowym ICE Kraków to przestrzeń ekspozycyjna podzielona na trzy strefy: Lab, NextOffice oraz Coworking Garden.
    Więcej informacji   >
    Fotografowanie ICE Kraków
    Centrum Kongresowe ICE Kraków jest nazywane biznesową i kulturalną wizytówką Krakowa. To jeden z najnowocześniejszych obiektów, który w ostatnich latach powstał w stolicy Małopolski.
    Jest również niezwykle fotogeniczny. Informacji dotyczących zasad fotografowania ICE Kraków można uzyskać pod adresem:
    prasa@k5020.pl

    Więcej informacji   >
    Zwiedzanie ICE Kraków
    Wyjątkowa architektura, spektakularny widok z foyer na Zamek Królewski na Wawelu oraz panoramę miasta. To wszystko sprawia, że ICE Kraków jest ciekawym miejscem do zwiedzania dla grup zorganizowanych. W miarę dostępności terminów Centrum Kongresowe, zapraszamy na oprowadzania dla grup po naszym obiekcie. Wypełnij formularz w zakładce KONTAKT w celu sprawdzenia dostępności terminu.
    Więcej informacji   >