Kontakt

Zespół ICE Kraków
Izabela Błaszczyk

Dyrektor KBF

0048 12 354 25 00

poczta@icekrakow.pl

Paula Fanderowska

Zastępca Dyrektora ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków

0048 12 354 25 00

office@icekrakow.pl

Aleksandra Wdowiak

Zastępca Dyrektora ds. Marketingu

0048 12 354 25 00

poczta@icekrakow.pl

Robert Rozciecha

Zastępca Dyrektora ds. Wykonawczych

0048 12 354 25 00

poczta@icekrakow.pl

Agnieszka Strzelczak-Gacek

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

0048 515 137 963
0048 12 354 23 16

agacek@icekrakow.pl

Weronika Wirtel

Senior Sales Manager - Kongresy międzynarodowe

0048 513 099 612
0048 12 354 23 14

wwirtel@icekrakow.pl

Michał Ziętek

Sales Manager - Wydarzenia firmowe/eventy marketingowe

0048 510 262 709
0048 12 354 23 10

mzietek@icekrakow.pl

Paulina Wilk-Górecka
Paulina Wilk-Górecka

Sales Manager - Kongresy międzynarodowe

0048 515 279 707
0048 12 354 23 17

paulina.gorecka@icekrakow.pl

Katarzyna Kuzaj

Sales Manager - Wydarzenia Kulturalne

0048 505 661 267
0048 12 354 23 12

katarzyna.kuzaj@icekrakow.pl

Anna Fryc

Sales Manager - Konferencje

0048 506 727 013
0048 12 354 23 15

anna.fryc@icekrakow.pl

Michał Zalewski
Michał Zalewski

Rzecznik Krakowskiego Biura Festiwalowego operatora ICE Kraków

0048 513 099 671
0048 12 354 23 20

mzalewski@biurofestiwalowe.pl

Paula Święch-Wałaszek

Specjalista ds. komunikacji ICE Kraków

0048 882 167 122

paula.swiech@icekrakow.pl

Tomasz Warchał

Kierownik Działu Obsługi Technicznej

0048 501 051 330
0048 12 354 23 50

twarchal@icekrakow.pl

Michał Zander

Kierownik Działu Technicznego Utrzymania i Eksploatacji

0048 505 662 083
0048 12 354 23 51

mzander@icekrakow.pl

Wypełnij formularz kontaktowy