Informacje praktyczne

Dojazd do ICE Kraków
 • Samochodem
 • Z lotniska
 • Z dworca PKP/PKS
 • Transportem publicznym
 • Dostępność
Lista krakowskich parkingów
  Parking podziemny w ICE Kraków
  Miejsca parkingowe329
  Poziomy parkingu2
  Kluczowe informacje 
  Parking w ICE Kraków jest parkingiem niestrzeżonym, płatnym, dostępnym dla klientów Centrum Kongresowego i stałych najemców powierzchni Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz gości ICE Kraków.

  W dniach organizacji koncertów na terenie ICE Kraków funkcjonuje bilet koncertowy w cenie 20 PLN. 
  Okres dostępności Parkingu dla korzystających może ulec wydłużeniu do jednej godziny po zakończeniu ostatniego z wydarzeń.
   
  Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości zarezerwowania miejsc parkingowych, ale nie trzeba się obawiać, że miejsc zabraknie, ponieważ jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani z transportem miejskim i część gości wybiera komunikację miejską. Ponadto, wokół ICE Kraków dostępne są płatne miejsca parkingowe (strefa płatnego parkowania) oraz przed głównym wejściem do obiektu znajduje się postój taksówek.


  Punkt InfoKraków
  Turyści mogą tutaj znaleźć informację o atrakcjach turystycznych Krakowa, godzinach otwarcia muzeów, cenach biletów oraz środkach komunikacji. Punkt służy także mieszkańcom, którzy od pracowników mogą uzyskać szczegóły dotyczące aktualnie organizowanych w naszym mieście wydarzeń kulturalnych. 

  Wykwalifikowani pracownicy punktu, biegle posługujący się językami obcymi, pomagają turystom oraz mieszkańcom Krakowa zaplanować dzień w mieście i opowiadają o turystycznych atrakcjach w regionie.

  Tutaj dowiemy się, gdzie warto szukać interesujących koncertów, wystaw i oryginalnych atrakcji dla dzieci i jak sprawnie dotrzeć do centrum. Możemy też otrzymać bezpłatne wydawnictwa promujące Kraków.

  Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków działa w ramach struktury organizacyjnej Kraków5020.


  Gdzie znajduje się punkt InfoKraków w ICE Kraków:
  Punkt InfoKraków jest zlokalizowany tuż przy wejściu głównym do Centrum Kongresowego ICE Kraków.
  Punkt medyczny | Pokój rodzica | Szatnia główna | Szatnia boczna
  POKÓJ MEDYCZNY | POKÓJ RODZICA
  Wejście do pokoju medycznego znajduje się w Foyer na poziomie 0, przy windach osobowych. Pokój wyposażony jest w leżankę, wózek inwalidzki, nosze, stojak do kroplówki, apteczkę pierwszej pomocy i podstawowe artykuły medyczne (bandaże, opatrunki itp.)
  Chęć wykorzystania pokoju medycznego powinna być zgłoszona obsłudze ICE Kraków lub przedstawicielowi organizatora wydarzenia.
  W pokoju znajduje się również przewijak oraz podwyższone krzesełko do karmienia dzieci, pomieszczenie może być więc traktowane również jako pokój rodzica z dzieckiem.
  SZATNIA GŁÓWNA i SZATNIA BOCZNA
  Na poziomie F0, tuż przy wejściu głównym, zlokalizowana jest szatnia – 11 boksów opisanych literami alfabetu od A do K. Dzięki dużej pojemności (3798 wieszaków) szatnia jest w stanie obsłużyć widzów wydarzeń odbywających się równolegle w Sali Audytoryjnej i Sali Teatralnej. 
  Szatnia dla gości wydarzeń odbywających się w salach S3 i S4 jest zlokalizowana przy wejściu nr 3. Szatnia ta jest w stanie przyjąć ok. 760 sztuk odzieży wierzchniej. 
  Obsługa szatni świadczona jest przez firmy zewnętrzne. Wybór firmy zależy od organizatora.
  Powierzchnie komercyjne
  Łysa Góra | Piekarnia i Cukiernia
  Piekarnia i cukiernia zlokalizowana przy zbiegu ulic Monte Cassino i Bułhaka, oferująca od poniedziałku do soboty świeże pieczywo, ciastka, ciasta, torty oraz lody.
  pon
  6.00-20.00
  wt
  6.00-20.00
  śr
  6.00-20.00
  czw
  6.00-20.00
  pt
  6.00-20.00
  sob
  6.00-16.00
  Więcej informacji   >
  Kinnarps | Showroom & Coworking Garden
  Kinnarps to lider w zakresie kreowania i adaptacji przestrzeni biurowych na całym świecie. Showroom w Centrum Kongresowym ICE Kraków to przestrzeń ekspozycyjna podzielona na trzy strefy: Lab, NextOffice oraz Coworking Garden.
  Więcej informacji   >
  Punkt InfoKraków
  Centrum Kongresowe ICE Kraków co roku odwiedza blisko 250 000 gości. Na miejscu krakowianie i turyści mogą uzyskać informacje na temat wydarzeń kulturalnych, atrakcji turystycznych oraz historii Krakowa. Punkt InfoKraków w ICE Kraków to jeden z 8 punktów całej sieci.
  Więcej informacji   >
  Fotografowanie ICE Kraków
  Centrum Kongresowe ICE Kraków jest nazywane biznesową i kulturalną wizytówką Krakowa. To jeden z najnowocześniejszych obiektów, który w ostatnich latach powstał w stolicy Małopolski.
  Jest również niezwykle fotogeniczny.
  Informacji dotyczących zasad fotografowania ICE Kraków udziela:
  Filip Szatanik, Rzecznik Prasowy spółki Kraków5020
  tel. 0048 508017545, mail: filip.szatanik@k5020.pl

  Więcej informacji   >
  Zwiedzanie ICE Kraków
  Wyjątkowa architektura, spektakularny widok z foyer na Zamek Królewski na Wawelu oraz panoramę miasta. To wszystko sprawia, że ICE Kraków po prostu trzeba zwiedzić. W miarę dostępności terminów Centrum Kongresowe można bezpłatnie zobaczyć wraz z przewodnikiem. Wypełnij formularz w zakładce KONTAKT w celu sprawdzenia dostępności terminu.
  Więcej informacji   >